Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Сообщить об ошибке
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта
Главная

Авиатөзелеш һәм Яңа Савин районнары администрациясе

Элемтә өчен белешмәлек

Белешмәлек буенча эзләү

Авиатөзелеш һәм Яңа Савин районнары администрациясе

Нурмөхәммәтов Фәнис Вагыйзь улы
Авиатөзелеш һәм Яңа Савин районнары администрациясе башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 00
+7 843 519 34 24 (факс)
avia.novsav@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан шәһәре, Волгоград урамы, 404-нче кабинет
Эш сәгатьләре:
9.00 сәгатьтән 18.00 сәгатькә кадәр

Биография
Агафетова Татьяна Юрьевна
Башлык урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 06
Tatyana.Agafetova@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 413
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мәхмүтов Марат Рәшит улы
Башлык урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 65
Marat.Mahmutov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 411
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Титов Игорь Юрьевич
Башлык урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 06
Igor.Titov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 416
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Зиатдинов Данил Тәуфикъ улы
Аппарат башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 00
Danil.Ziatdinov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 404
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Гыйсметдинов Булат Газиз улы
Матбугат секретаре
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 68
Bulat.Gismetdinov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 516
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Оештыру һәм кадрлар эше бүлеге

Тугулева Людмила Вячиславовна
Оештыру һәм кадрлар эше бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+ 7 843 519 34 10
Lyudmila.Tuguleva@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 520
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Юридик бүлек

Мөхәммәтшина Гүзәл Рафик кызы
Юридик бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 62
Guzel.1205@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 520
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мәгълүматлаштыру бүлеге

Мосейко Сергей Юрьевич
Мәгълүматлаштыру бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 33
sergey.moseyko@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 408
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Эш башкару һәм контроль бүлеге

Хәсәнова Айгөл Венер кызы
Эш башкару һәм контроль бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 25
Aygul.Hasanova@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб.206
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Бухгалтерлык исәбе һәм хисап бүлеге

Гыйләҗева Камәрия Гыйльмулла кызы
Бухгалтерлык исәбе һәм хисап бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 09
Kamariya.Gilyazova@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 410
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Торак-коммуналь хуҗалык бүлеге

Мөхәммәдиев Әмир Габделнур улы
Торак-коммуналь хуҗалык бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 40
Amir.Muhamadiev@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб.223
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга: 9:00-18:00

Торак сәясәте бүлеге

Сафина Эльвира Нәкыйп кызы
Торак сәясәте бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 30
E.Safina@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб.215
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Төзекләндерү бүлеге

Князева Юлия Петровна
Төзекләндерү бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 36
Yuliya.Knyazeva@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 221
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Торак массивлар белән эшләү бүлеге

Иванов Александр Владимирович
Торак массивлар белән эшләү бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+ 7 843 519 34 83
A.V.Ivanov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 216
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Кулланучылар базары һәм хезмәт күрсәтү бүлеге

Макаров Виктор Витальевич
Кулланучылар базары һәм хезмәт күрсәтү бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 55
V.Makarov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 507
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Инвестиция программаларын тормышка ашыру бүлеге

Нуруллин Ирек Рөстәм улы
Инвестиция программаларын тормышка ашыру бүлеге
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 60
I.Nurullin@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 204
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Икътисади үсеш бүлеге

Хисамиев Илнар Госман улы
Икътисади үсеш бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 59
Ilnar.Hisamiev@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 513
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Опека һәм попечительлек бүлеге

Митченкова Ирина Анатольевна
Опека һәм попечительлек бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519-34-15
Irina.Mitchenkova@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 304
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе - җомга: 9.00 - 18.00

Мәдәният бүлеге

Фатыйхов Рамил Талип улы
Мәдәният бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 61
Ramil.Fatyhov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 515
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга: 9:00-18:00

Балалар һәм яшьләр эшләре бүлеге

Шайхаттаров Радик Мөхәмәтфарис улы
Балалар һәм яшьләр эшләре бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 48
Radik.Shayhattarov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 308
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга: 9:00-18:00

Физик культура һәм спорт бүлеге

Шакиров Гадел Зилфир улы
Физик культура һәм спорт бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 45
Adel.Shakirov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 309
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга: 9:00-18:00

Административ хуҗалык бүлеге

Герасимов Евгений Николаевич
Административ хуҗалык бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 519 34 44
Evgeniy.Gerasimov@tatar.ru
Адрес:
420044, Казан, Волгоград ур., 32, каб. 310
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга: 9:00-18:00